Goed om te weten
1. Laat Baby's en jonge kinderen nooit alleen met een gehaakte knuffel, altijd onder toezicht van een volwassene. Blijf altijd in de buurt wanneer dit artikel wordt gebruikt.
2. Ondanks het gebruik van veiligheidsoogjes en de zeer zorgvuldige afwerking van de knuffel is er altijd risico op loslaten van de kleine onderdelen. Dit kan tot gevaarlijke situaties leiden. Let dus goed op!
3. Controleer altijd vooraf op defecten en kapotte onderdelen. De vulling en eventuele geluidjes mogen er niet uitkomen. Controleer de knuffel dus altijd voor gebruik. De knuffel kan door wrijving en beweging slijten.
4. Daarnaast geef de knuffel nooit mee naar bed i.v.m. veiligheid.
5. Indien de knuffel defecten vertoont, mag deze niet meer worden gebruikt en moet deze worden weggegooid. De verantwoordelijkheid voor het in acht nemen en nastreven van de veiligheidsvoorschriften ligt bij de ouder / verzorger. Bianca's crochet Palace kan hier op geen enkele manier aansprakelijk voor worden gesteld.
6. De verantwoordelijkheid voor het in acht nemen en nastreven van de veiligheidsvoorschriften ligt bij de eindgebruiker(s) (volwassenen). Iedere gebruiker dient te allen tijde aan deze veiligheidsvoorschriften te houden.
7. Wanneer U het artikel cadeau geeft, moet U de gebruikers verwijzen naar deze veiligheidsvoorschriften, welke hier te lezen zijn.